Moda ve Yaşam

İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarından gelen güzellik: Celenes by Sweden

İçerisinde ne olduğunu bilmediğiniz bakım ürünlerini kullanmaktan sıkılmadınız mı? Kolayca temin edebileceğiniz, güvenilir, İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarından gelen şifalı bakım ürünlerini kullanmayı istemez miydiniz? Cevabınız “evet, evet binlerce kez evet!” ise sizinle Celenes by Sweden ürünlerini tanıştırmak isterim.

Celenes by Sweden’in amacı

Celenes by Sweden markası İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarından gelen birinci sınıf kalitedeki ürünleri müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Celenes by Sweden ürünleri, cilt sorunlarına doğal bitkisel ve termal kaynaklar ile çözümler üreterek insan sağlığına ve özellikle de doğaya olan saygısını kanıtlamış oluyor. Celenes by Sweden kullananlara da birinci sınıf kalitede doğal, şifalı ve güvenilir bakım ürünlerinin tadını çıkarmak kalıyor.

Ürünler dört seriden oluşuyor;

Nemlendirici ve Ferahlatıcı: Celenes Thermal Serisi,

Onarıcı ve Koruyucu: Celenes Sea Buckthorn Serisi,

Yatıştırıcı ve Besleyici: Celenes Cloudberry Serisi ve

Tam koruma sağlayan Celenes Herbal Serisi ile tüm ihtiyaçlara dört farklı doğal çözümü kullanıcılarına sunuyor. Haydi gelin beraber bu üç seriyi detaylıca inceleyelim.

Celenes by Sweden Thermal Serisi

Termal su ne işe yarar?

Cildimiz yenilenmek için en çok su ve minerale ihtiyaç duyar. Termal su içeriğinde birçok mineral barındırdığı için bu ihtiyacı fazlasıyla karşılar. Termal su sayesinde cilt hem nemini korur hem canlı ve taze görünüme kavuşur hem de beraberinde kir ve diğer kalıntıların temizlenmesini sağlar. Cilde kaybettiklerini geri kazandırır.

Celenes by Sweden Thermal Serisi’nin İçindeki Ürünler:

Aqua Thermal Spray: Tüm ciltlere uygundur. Cildi anında tazeler, canlandırır ve korur. Paraben, alkol, parfüm, koruyucu madde içermez; saf termal su içerir bu sayede her yaş kullanımı için tamamen uygundur. Makyajlı/makyajsız cildinizi ferahlatmak ve tazelemek için kullanılır.

Thermal Yüz Yıkama Jeli: Yağlı/karma ciltler ve kuru/hassas ciltler olmak üzere iki çeşidi vardır. Cildi nazikçe temizler ve nemlendirir. İçeriğinde bulunan Chamomile ve Camellia özleri ile cildi yatıştırır. Limon özleri ve mineraller ile kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur ve cildi besler. Paraben, alkol, koruyucu madde içermez.

Thermal 3’ü Bir Arada:Tüm ciltler için uygundur. Zengin termal ve doğal bitkisel içeriği ile cildi temizler, cildin sebum üretimini düzenler. Formülündeki mikro-tanecikler ile cildi ölü hücrelerden arındırır ve cilde canlı bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki kil ile cildi besler, cilt yenilenmesine yardımcı olur. Tek üründe temizleme, peeling ve maskeyi bir arada sunar.

Thermal Misel Temizleme Suyu: Yağlı/karma ciltler ve Kuru/hassas ciltler için olmak üzere iki çeşidi vardır. Cildi, gözleri ve dudakları ovma ve durulama gerektirmeden temizler. Sebum dengesini bozmadan makyajı temizler ve cildi derinlemesine arındırır.

Thermal Deo Roll-on: Tüm ciltler, hassas ciltler ve beyazlatıcı etkili olmak üzere üç farklı çeşidi vardır. Termal sudan gelen doğal mineral içeriği ile ter bezlerini tıkamadan ter kokusu oluşumunu engeller. Alüminyum tuzu içermez.

Serideki ürünleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden Sea Buckthorn Serisi

Sea Buckthorn ne işe yarar?

Sea Buckthorn etken maddesini oluşturan palmitoleik asit(omega 7) vücudun kolajen üretimini artırır ve cildin yıllar içinde esnekliğini kaybederek kırışmasını önler. İçeriğindeki C vitamini sayesinde yüksek antioksidan özelliğine sahiptir. Cildin kolajen üretimine, esnekliğinin artırılmasına ve hasarlanmış cildin iyileşmesine yardımcı olur. Palmitoleik asit, cilt yağ tabakasının bir bileşeni olduğu için, hücre dokusu ve yara iyileşmesini destekler. Ayrıca, Rus kozmonotların uzayda güneş radyasyonundan korunmak için, Omega 7’nin doğal kaynağı olan Sea Buckthorn meyveleri yediklerini ve yağlarını kremlerinde kullandıkları bildiriliyor.

Celenes by Sweden Sea Buckthorn Serisi İçindeki Ürünler:

Sea Buckthorn Yüz Yıkama Jeli: Yağlı ve karma ciltler için uygundur. Cildi kurutmadan fazla yağ ve kirden arındırmasını sağlar. E vitamini sayesinde cildi temizlerken aynı zamanda canlılık ve parlaklık kazandırır. Siyah nokta oluşumunu azaltır, kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur ve günlük cilt bakımını sağlar. Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.PH bakımından cilde dosttur.

Sea Buckthorn Misel Temizleme Suyu: Yağlı ve karma ciltler için uygundur. Özel temizleyici molekülleri sayesinde cildi derinlemesine temizler. İçeriğindeki Sea Buckthorn özü cildin yağ dengesini korumasına yardımcı olur. Antioksidan özelliği ile vücuda zarar veren, yaşlanmaya neden olan serbest radikallere karşı etkilidir. Cildi kurutmadan fazla yağ ve kirden arındırmasını sağlar. Sea Buckthorn özü, C vitamini, Omega 7, Karoten, E vitamini, Malik, Süksinik, doğal yağlar ve bioaktif bileşenler bakımından zengindir. Durulama gerektirmeden yüz, göz ve dudaklardaki makyajı temizler. PH bakımından cilde dosttur.

Sea Buckthorn Dengeleyici Yüz Bakım Kremi: Yağlı ve karma ciltler için uygundur. Fazla yağ sorunu yaşayan ciltler için ekstra nem sağlayan özel formülü cildin doğal yağ dengesini de korumasını sağlar. İçeriğindeki pamuk otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Sea Buckthorn özü ile ciltte antioksidan etki gösterir.Cilde uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.PH bakımından cilde dosttur.

Sea Buckthorn Vücut Losyonu: Tüm cilt tipleri için uygundur. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ile cildi yumuşatır, rahatlatır ve nemlendirir. Yabani İğde ile cildin su tutma kapasitesini arttırırken içindeki doğal Omega 7 cildi yatıştırır ve nemlendirir. İçeriğindeki pamuk otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Cildi taze tutar ve gözenekleri tıkamaz.

Sea Buckthorn Yaşlanma Karşıtı El Bakım Kremi: Tüm cilt tipleri için uygundur. Yaşlanma etkilerini minimize etmek amaçlı geliştirilen özel İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklı formülündeki pamuk otu özü, Sea Buckthorn özü ve gülibrişimi ile ellerde görülen cilt yaşlanmalarını engellemeye yardımcı olur. Ellerinizi nazikçe nemlendirir, yıpranmalara ve yaşlanma etkilerine karşı korur.

Serideki ürünleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden Cloudberry Serisi

Cloudberry ne işe yarar?

Cloudberry çok güçlü bir nemlendiricidir. Hassas ciltler için mükemmel bir yatıştırıcıdır. İçerdiği minerallerle de cildin mineral ihtiyacını karşılar. Cloudberry cilde hızla nüfuz eder ve ultra nemlendirici özelliği ile cildin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcıdır.

Antioksidan etkisinin desteği ile cildinizde detoks etkisi yaparak yaşlanmaya karşı hücrelerin genç kalmasına yardımcı olur. Cilt elastikiyetini arttırarak kırışıklık karşıtı rol oynar. Cloudberry, C vitamini bakımından zengin olmakla birlikte ayrıca E vitamini, kalsiyum, magnezyum ve benzoikasit bakımından oldukça kuvvetlidir.

Celenes by Sweden Cloudberry Serisi İçindekiler:

Cloudberry Vücut Losyonu: Kuru ve hassas ciltler için uygundur. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ile cildi yumuşatır, rahatlatır ve nemlendirir. Cloudberry ile cildin su tutma kapasitesini arttırarak yoğun nemlendirme sağlar. İçeriğindeki Avokado yağı ile cildi besler ve nemlendirir, pamuk otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Cildi taze tutar ve gözenekleri tıkamaz.

Cloudberry Yoğun El Bakım Kremi: Tüm cilt tipleri için uygundur. İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarını barındıran formülü ile ellerinizi derinlemesine nemlendirir, aşınma ve yıpranmalara karşı korur.

Cloudberry Yüz Yıkama Jeli: Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Yüz yıkama jeli ciltteki yağı ve kiri nazikçe temizler. Cloudberry yatıştırıcı etkisi, Chamomilla ve Camellia özleri hassas ciltlere zarar vermez. Kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Salatalık, limon özleri ve zengin mineral içeriği günlük cilt bakımı sağlar.

Cloudberry Misel Temizleme Suyu: Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Makyajı ve cildi tek adımda temizler, yumuşatır. Cloudberry’nin yatıştırıcı etkisi ve içeriğindeki bisabolol, hassas cildi makyajdan ve kirden nazikçe arındırır.

Cloudberry Göz Çevresi Bakım Kremi:Kuru ve hassas ciltler için uygundur. İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklı özel formülü ile hassas göz çevresini nazikçe nemlendirir. Cloudberry ile serbest radikallerin verdiği hasarı nötralize ederek yaşlanma ve yorgunluk izlerini azaltır. At Kestanesi ve Sarıteçan ile göz çevresindeki koyu renk halkaların giderilmesine yardımcı olur.

Cloudberry Yatıştırıcı Yüz Bakım Kremi: Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Kuru ciltler için geliştirilmiş özel doğal bitkisel formülü ile cildi nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki Pamuk Otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. cloudberry ile cilde antioksidan etki gösterir. Hippophae ile cildin su tutma kapasitesini arttırır. C ve B vitaminleri ile cildi besler.

Serideki ürünleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden Herbal Serisi

Celenes by Sweden Herbal Serisi İçindekiler:

Herbal Güneş Koruyucu Losyon Sprey(50 SPF): Yoğun aktifleri, mineral ve organik güneş filtreleri sayesinde UVA/UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Yüksek koruma faktörü, güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkisine, güneş lekelerine ve yanıklara karşı koruyucu etkilidir. Suya karşı dayanıklı olması uzun süreli koruma sağlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Çocuklar için olanı da vardır.

Herbal Güneş Koruma Kremi(50 SPF): Yoğun aktifleri ve mineral & organik güneş filtreleri sayesinde her yaş ve cilt tipi için UVA/UVB ışınlarına karşı uzun süreli tam koruma sağlar.Yüksek koruma faktörü, güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkisine, güneş lekelerine ve yanıklara karşı koruyucu etkilidir.

Herbal Güneş Koruma Kremi(100 MAX SPF): Yoğun aktifleri ve mineral & organik güneş filtreleri sayesinde her yaş ve cilt tipi için UVA/UVB ışınlarına karşı uzun süreli tam koruma sağlar. Yüksek koruma faktörü, güneş ışınlarının yaşlandırıcı etkisine, güneş lekelerine ve yanıklara karşı koruyucu etkilidir.

Herbal Topuk Çatlak Kremi: Bitki özleri ile zenginleştirilmiş formülü derin çatlakların onarılmasına yardım eder. Bisabolol ile cildi yatıştırır. Üre cildin su tutma kapasitesini arttırır. Avokado ve Badem yağı ile sertleşmiş, çatlamış topukları kısa sürede onarır. Cildin üst tabakasını onarmaya yardımcı olurken, özellikle topuk bölgesinde oluşan derin çatlakları yoğun nemlendirici etkisiyle hızla yumuşatır ve çatlakların yeniden oluşmasını önler. Düzenli kullanıldığında cilde esnek, sağlıklı ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

Serideki ürünleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden markasını ve ürünlerini iyice tanıdıysak artık kozmetik ürünlerde bulunan alkol, paraben vb. zararlı maddelerle cildimize zarar vermeyelim.

Kaynak: tekicerik.com

Bir cevap yazın

deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler